Vpills

Vpills

359 TL

V-PILLS GOLD, Dünyanın en iyi penis büyütücü ürünüdür. Çeşitli platformlarda ödül alan V-PILLS GOLD penis büyütme ameliyatı dışında gerçekleştirilen en donanımlı destekleyici üründür. Halal sertifikası olan ve tarım bakanlığı tarafından onayı olan hologramlı bir destek tavsiyesidir. V-PILLS GOLD siparişi veren müşterilerimize ürünün faturası dâhil yanında çeşitli sürprizler gönderilmektedir. İçeriğinde 60 kapsül bulunan bu ürünü sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez ( 12 saat arayla) almanız yeterli olacaktır. V-PILLS GOLD etki açısından total de 3 kutu ile tüketilmelidir. Ayrıca düzenli kullanım etki açısından çok önemli yer tutmaktadır. Ürün alımını aksatmanız ve ya düzensiz kullanmanız etkisini düşürecektir. 3 aylık periyod da sabah ve akşam olmak üzere yani 12 saat ara ile düzenli kullanım sonucu penis boyutunuzda 7 cm oranında büyütme sağlamaktadır. Ayrıca büyümenin dışında penis boyutunun kalınlaşmasına da yardımcı olmaktadır. Penisin büyümesi oranında aynı denge üzerinde kalınlaşma sağlar. Tamamen bitkisel olarak üretilmiştir. Hiçbir yan etki bulundurmaz. Kimyasal içeren bir madde içermemektedir. ORİJİNAL V-PILLS GOLD satın almak için aşağıdaki boşluklara kişisel bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)
Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Şiparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0546 146 24 56 numaralı telefondan 09:30 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz