Orviax

Orviax

229 TL

Orviax, tamamen bitkisel olarak üretilen erkek istek Gıda Takviyesi bir üründür. Çoğu gıda takviyesinin içeriğinde kimyasal bulunurken ve bu kimyasal ürünlerin oldukça fazla olan yan etkilerine maruz kalırken, Amerika bölgelerinden sonra ülkemiz gıda Bitkisel Konseptine uygun olarak ülkemize giriş yapan tamamen bitkisel karışımlardan meydana gelen Orviax cinsel performans düşüklüğü yaşayan erkek bireylerimiz için bu sorunlarından kurtulmak adına üretilen bir takviyedir.

Daha Fazla Bilgi İçin Google’da Huri Medikal Olarak Aratarak Diğer Web Sayfalarımızı İnceleyebilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)
Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Şiparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0546 146 24 56 numaralı telefondan 09:30 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz