Green-Temptation-D9

Green Temptation D9

179 TL

Green Temptation D9, sadece bitkisel bir bayan istek arttırıcı üründür. Hiçbir kimyasal etken bulunmamaktadır. Kimyasal içermez ve herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Green Temptation D9 sadece bayanlara özgü bir gıda takviyesidir. Alkollü ve asitli içeceklerde kullanılmaz. Diğer tüm içecekler aracılığıyla soğuk veya sıcak olması fark etmeksizin kullanılabilir. Tadı, rengi ve kokusu yoktur. Rahatlıkla tüketilebilir. 10-13 damla arası içeceklere konularak tüketilir. Serin ve uru yerde muhafaza ediniz. Ayrıca oda sıcaklığında bulundurulmalıdır. Diğer bayan istek arttırıcı damlalara göre çok daha etkilidir. Faturalı bir üründür. Tamamıyla orijinaldir. Kullanımdan 30-45 dakika sonra etki göstermeye başlamaktadır. Kullanım sonrası vücutta sıcaklık oluşmaya ve istekte artış olmaya başlar. Bayanlardaki Cinsel isteksizliğe karşı olarak istek uyandırıcı etkiye sahiptir. Sizlerde cinsel isteksizlik konusunda çözüm arıyorsanız, aşağıdaki kutucuklara kişisel bilgilerinizi girerek sipariş formunu doldurabilir ve Green Temptation D9 bitkisel gıda takviyesine sahip olabilirsiniz.

HEMEN SİPARİŞ VERİN

(Ücretsiz Kargo)
Mesafeli Satış Sözleşme Şartlarını okudum kabul ediyorum.

Açıklama

Sitemiz üzerinden saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz ürün siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.Departmanımız, siparişinizin içeriği belli olmayacak şekilde paketleyip adresinize teslim edilmek üzere gün içinde anlaşmalı kargoya verilecektir.Ürün teslimatları tüm illere ortalama 2-3 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Destek

Şiparişinizdeki ürünlerin teslimatı ile ilgili herhangi bir problem yaşanması durumunda,Sorunlarınızı müşteri hizmetlerimize iletebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.0546 146 24 56 numaralı telefondan 09:30 - 24:00 saatleri arasında bize ulaşabilirsiniz.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,sağlıklı günler dileriz